První cenu, kolo, dostali nakonec potřební

Veronika Salášková 2011-06-18 00:00:00

Žatec – Celorepubliková akce Na kole dětem, při  níž dorazil do Žatce početný peloton, pokračovala uplynulý víkend v areálu Letního kina. Pro děti zde byly připraveny soutěže o věcné ceny, exhibice mistra světa v bike-trialu Josefa Dresslera, vystoupení žongléra Kašpara Klepala na monokole a exhibice v žonglování s Diabolem. Pro děti byly nachystány také cyklistické atrakce a rarity Josefa Dresslera, výuka jízdy, skoků a překonávání překážek na bike-trialovém speciálu, výuka jízdy na monokole. Vystoupila taneční pražská skupina Czech Pussycat Dolls.

Po 16. hodině podle očekávání dojeli účastníci 1. etapy česko-slovenské charitativní cyklojízdy „Na kole dětem“. Místní se k peletonu přidali v obci Chbany a dorazili s nimi do Letního kina. Myšlenku a smysl této jízdy podpoří svojí účastí v pelotonu významní cyklisté okresu, mistr světa v cyklokrosu Kamil Ausbuher, juniorká mistryně Evropy Lucie Záleská, účastníci mistrovství světa Martina Mikulášková a Vojta Nipl a cyklisté ze Stadionu Louny.
Akci moderovala česko-slovenská moderátorská dvojice Jana Nikol Podoláková a Radek Kajman Komoráš. V 19:15 vystoupila Tereza Kerndlova a ve 20 hodin ji vystřídal Láďa Kerndl se svým orchestrem. Na akci se podařilo vybrat celkem 21 700 korun, z nichž polovina jde na dětskou onkologii Nemocnice Motol a polovina na dětské oddělení žatecké Nemocnice. Vylosování jednoho návštěvníka, který měl získat kolo, se značně protáhlo. Ani Láďovi Kerndlovi, moderátorům, ani divákům se nepodařilo vylosovat lístek, jehož majitel by byl přítomen v kině. Proto bylo rozhodnuto, že kolo věnované Obchodním domem Tesco dostane Kamarád Lorm.

Komentáře

Nabídky práce

DPS Žatec - vyučený KUCHAŘ/KUCHAŘKA

Směnný provoz, dlouhý krátký týden
Kontakt: Marcela Patykyová
Tel.: 725895664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


Pragolaktos - řidič cisterny

Parkování v Blšanech u Podbořan. Nástup ihned, smlouva na dobu neurčitou, 13. plat, 5 týdnů dovolené a mnoho dalších benefitů. Požadujeme ŘP sk. C,E; střední odborné vzdělání s výučním listem, trestní bezúhonost.
Kontakt: Josef Machač
WWW: https://www.pragolaktos.cz/
E-mail: josef.machac@pragolaktos.cz


Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany - UČITEL/KA + ÚDRŽBÁŘ

Přijmeme do pracovního poměru UČITELE EKONOMICKÝCH PŘEDMĚTŮ, UČITELE ODBORNÝCH PŘEDMĚTŮ, UČITELE ODBORNÉHO VÝCVIKU, ÚDRŽBÁŘE - ELEKTRIKÁŘE. Nabízíme stabilní zaměstnání + mnoho benefitů.
Kontakt: Ing. Šárka Fenclová
Tel.: 4150237710
WWW: https://www.gsospodborany.cz/volna-mista/
E-mail: ekonom@gsospodborany.cz


ÚČETNÍ - paveldvorsky.cz s.r.o. Žatec

Přijmeme účetní, praxe 5 a více let, nástupní plat 30.000 - 38.000 Kč. Benefity: penzijní připojištění, služební telefonní číslo, stravenkový paušál, možnost práce na home-office.
Kontakt: Ing. Pavel Dvorský Ph.D.
Tel.: 415210415
WWW: https://paveldvorsky.cz/
E-mail: info@paveldvorsky.cz


ZÁSTUP DO RECEPCE, PRÁDELNY - Domov pro seniory v Žatci

Práce na DOHODU O PROVEDENÍ PRÁCE, vhodné i pro příjemce důchodu.
Kontakt: Ing. Eva Hajná
Tel.: 739 429 601
E-mail: hajna@dpszatec.cz

Poslední videa

Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video
Trénink malých tenistů na kurtech v Podbořanech

Takto se rozcvičují na tréninku tenisové naděje v Podbořanech. Každý čtvrtek od 16 hodin ;-)

Přehrát video