FTE jde proti proudu. Slibuje, že nabere další zaměstnance

Jan Vnouček 2012-11-15 00:47:00

Podbořany – Svítá naděje na práci pro desítky nezaměstnaných v Podbořanech a okolí. Podbořanský závod FTE automotive Czechia totiž plánuje rozšíření výroby a výhledové přijetí dalších 230 zaměstnanců. Vyplývá to ze zveřejněné dokumentace zpracované k posouzení vlivu záměru na životní prostředí.

Podle ní chce německá společnost zvýšit rozsah výroby o plastové součástky určené především k montáži vyráběných hydraulických mechanismů brzd a mechanických spojek automobilů. Projektový záměr představuje přístavbu haly pro instalaci nové výrobní části. S tím souvisí i zvětšení parkoviště a manipulační plochy. Hlavním výrobním provozem v přístavbě bude lisovna.  V této části by mělo být umístěno 13 vstřikovacích lisů. V další části haly bude rozšířena část lehké montáže. Výslednými produkty zůstanou bubnové brzdy, brzdové válce, posilovače brzd, brzdové hadice, komponenty ovládání spojek a další součástky pro automobilový průmysl.

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video