Žatec – Rekordní počet zájemců přilákal v sobotu 1. prosince prodej ztrát a nálezů na žatecký městský úřad. Navzdory zimě a brzké ranní hodině jich před úderem osmé postávalo a čekalo na otevření dveří do vestibulu radnice, kde se prodej odehrával, devět. Mohly za to zřejmě hlavně zajímavé položky – elektrická pila, skútr, DVD přehrávač, horská kola a několik mobilních telefonů, které byly doplněny o několik dalších drobností.
Není proto divu, že během hodiny se většina věcí vyprodala. V devět hodin už z původních dvanácti nabízených věcí zbývaly jen čtyři.
Napsal(a): Veronika Salášková
Pozvání Mirky Farkasové na Štědrý den 24. 12. 2024.
Přehrát videoZlatá neděle 22. 12. se nesla v Žatci ve znamení zpívání koled - v podloubí u Ramon café, tradice, za kterou stojí mj. ŽOK :-)
Přehrát video