Strážníci budou jezdit na elektroskútru

Pavel Macák 2012-12-17 00:23:00

Louny – V kanceláři starosty Loun Radovana Šabaty byl v pátek dne 7. prosince předán společností REWE GROUP Penny Market s. r. o. dárkový šek v hodnotě deseti tisíc korun, který společnost věnovala městu Louny, respektive zdejší městské policii na zakoupení elektroskútru. 

„Ten zakoupíme na začátku příštího roku a bude sloužit pro rychlý zásah například proti zlodějům v supermarketech, pro doručování spěšných dokumentů a podobně. Tento skútr má stát zhruba šedesát tisíc korun, ale dodavatel nám na něj slíbil slevu ve výši deseti tisíc korun, takže nás tento ekologický dopravní prostředek, který ušetří spoustu peněz, bude stát podstatně méně, než jsme předpokládali,“ uvedl ředitel městské policie Radek Baláš. Ten na snímku přebírá šek od vedoucího prodeje společnosti Penny Market Jana Ference a vedoucí obchodů Kateřiny Pacltové.

Napsal(a): Pavel Macák

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video