Úvod   /   Zprávy   /   V kouzelné bublině

V kouzelné bublině

Jan Vnouček 2012-12-12 00:10:00

Očihov – Už dost bylo Mikulášů, čertů a andělů! Řekli si v Očihově a pozvali bublináře. V sobotu si tak děti v místním kulturním domě mohly užít kouzla s mýdlovými bublinami Václava Strassera. Mistr svého oboru, který je znám i z televizních pořadů a filmů, čaroval s bublinovými tvary a velikostmi a několik malých šťastlivců dokonce díky němu i poznalo, jaký svět se skrývá uvnitř bublin. Po Bublinkové show následovala dětská diskotéka. Snímky z akce najdete zde.

„Chceme nadělit dětem vždycky nějaký zážitek. Loni jsme třeba měli kouzelníka,“ vysvětlila očihovská starostka Jana Kronďáková. Z některých dětí udělal 1. český bublinář, jak se Václav Strasser, sám nazývá, na okamžik i kosmonauta.

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Nabídky práce

Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video