Poslali svá přání Ježíškovi

Veronika Salášková 2012-12-15 00:10:00

Libočany – Rovnou dvě akce si pro své obyvatele v závěru tohoto týdne připravil Obecní úřad v Libočanech. První z nich, vypouštění balónků s přáníčky pro Ježíška, proběhla již včera a akce je součástí projektu Český Ježíšek. Zároveň se bude jednat o pokus vytvoření rekordu ve vypuštění balónků, který bude ve stejnou chvíli probíhat po celé České republice. Příchozí balónky obdrží na místě těsně před začátkem. Snímky z akce najdete zde.

Druhá akce je určena místním seniorům – Vánoční posezení na sále v budově obecního úřadu. Připraveno pro ně bude občerstvení, zábava a tombola. Setkání se bude konat dnes, tedy v sobotu 15. prosince od 17 hodin.

Komentáře

Nabídky práce

Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video