Aby se peníze neprojedly

Pavel Macák 2013-03-29 00:52:00

Louny – Letos by město Louny mělo dostat od ministerstva financí zhruba třináct milionů korun z příjmů ze sázek a loterií. Zda tyto peníze skutečně do městské pokladny přijdou, je velkým otazníkem. Nic méně radní města se rozhodli nerozhodit tyto peníze jen tak na činnost sportovních organizací, na kulturní akce a sociální služby, ale raději je investovat do dlouhodobě potřebných akcí.

„Nechceme, aby se tyto peníze „projedly“, ale chceme je dát na rozvoj sportovišť, kulturních zařízení a sociálních služeb. Proto jsme sáhli do zásobníku investičních akcí, které souvisejících s těmito oblastmi a vytipovali jsme priority obnov či rekonstrukce sportovišť. Opravy potřebuje například zimní stadion, novou podlahu sportovní hala a s vylepšením se počítá i v plavecké hale,“ nastínil starosta města Radovan Šabata.

Napsal(a): Pavel Macák

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video