Po pohřešované pátral i Alibaba. Bezvýsledně

Pavel Macák 2013-04-30 11:24:00

Slavětín – Od začátku února zatím bezvýsledně pátrají kriminalisté po zmizelé matce čtyř dětí Janě Paurové ze Slavětína. V minulém týdnu v okolí městysu pátral po ženě i služební pes Alibaba se svým psovodem, který je vycvičen na hledání osob a věcí. Pes se prodíral mezi křovinami kolem, od obce nedalekých rybníků, ale žádnou příznivou stopu nenašel. Více snímků z pátrání naleznete zde.

„Policisté zde stále po nezvěstné ženě intenzívně pátrají. Pracujeme s několika verzemi. Zaprvé zda nedošlo k nešťastné náhodě, dále zda se žena neokusila o sebevraždu nebo sama někam neodešla a nedává o sobě zprávu a v neposlední řadě jestli na ní nebyl spáchán závažný trestný čin,“ uvedla při poslední pátrací akci tisková mluvčí policie Alena Bartošová.
Jana Paurová záhadně zmizela před téměř třemi měsíci a od té doby ji policisté velmi intenzívně hledají. Dá se říci, že pročesali Slavětín i celé jeho okolí, a potkat zde další policisty, kteří za pomoci speciální techniky a psů budou v hledání pokračovat, bude zcela běžný obrázek.

Napsal(a): Pavel Macák

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video