Neseďte doma: Kam se jít v sobotu bavit?

Redakce 2013-05-11 00:32:00

Okres Louny– Dnes, tedy v sobotu 11.5., můžete vyrazit buď na Máje v Cítolibech, na Traktoriádu do Líšťan nebo na rybářské závody do Velké Černoce či Očihova.

Sbor dobrovolných hasičů v Líšťanech pořádá v sobotu 11.5. druhý ročník Líšťanské traktoriády. Závody malotraktorů proběhnou v areálu chmelařské výroby od 8.30 hodin.

Cítoliby oslaví Staročeské máje v sobotu 11. května. Průvod obcí projde po 13 hodině, Staročeská beseda se bude tancovat v 17 hodin a poté následuje sousedské posezení s kapelami Rakovanka a Parexil.

Rybářské závody dospělých v lovu ryb na rybníku v Očihově se uskuteční v sobotu 11. května. Zahájení závodů je v 6 hodin a ukončení v 12 hodin.

VII. ročník jarních rybářských závodů proběhne na sportovním rybníku ve Velké Černoci také v sobotu 11. května. Prezentace závodníků začína v 6 hodin, první kolo začíná v 7,30.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video