V Žatci točí akční parodii

Iveta Drlíková 2013-05-14 10:44:00

Žatec – Parodii na americké komiksové filmy začala v Žatci natáčet parta nadšenců sdružená kolem Lukáše Šimandla a Josefa Petráně. Do širšího povědomí diváků se tito dva nerozluční kamarádi zapsali asi nejvíce svým zdařilým účinkováním v soutěži Česko-slovensko má talent, kde vystupovali v roli komická dvojice „Brejkdens Bradrs“. Více snímků z natáčení najdete zde.

Vystupování před kamerou si ale vyzkoušeli už dávno předtím. Řada diváků si určitě vzpomene na zábavný pořad „Žatecká prda“, který společně vytvářeli, natáčeli a kde v různých skečích také účinkovali. Navíc Lukáš Šimandl zasvětil kameře a filmovému střihu i svůj profesní život. Divákům, kteří jejich tvorbu znají, tak může být už dopředu jasné, na jaký styl humoru se mohou těšit. „Chceme ještě na stará kolena zúročit nabité zkušenosti i slušné technické vybavení,“ vysvětluje s úsměvem třicátník Šimandl, proč se vrhli do natáčení akční parodie. „Zápletka je tradiční. Boj dobra proti zlu. Šestice našich hrdinů se musí totiž postavit grázlovi z galaxie, který napadne naše město,“ říká Lukáš ke scénáři, který společně s Petráněm napsali. Více už prozradit nechce, ale jisté je, že to budou  dost odlišní komiksoví hrdinové. Kromě jedné scény, kterou vyrazili natáčet do Prahy na Václavské náměstí, se celý příběh odehrává v Žatci. „Skvělý je přístup řady Žatečanů, kteří se spontánně zapojují do komparsu nebo nám půjčují prostory k natáčení,“ těší autory zájem veřejnosti. Filmový štáb „Ligy nepotřebných“ má za sebou už polovinu natáčecích dnů. Když vše půjde hladce, chtějí divákům dopřát premiéru v letním kině. V opačném případě proběhne až na podzim v městském divadle.

Komentáře

Nabídky práce

ELKTRIKÁŘ - INTERMONT OPATRNÝ JIRKOV

Nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení, 13. a 14. plat, odměny, stravné, sick days a další benefity. Požadujeme vzdělání v oboru elektro, ŘP sk. B, NV 194/2022 (dříve vyhl. 50/78).
Kontakt: Dagmar Křížová
Tel.: 775868949
WWW: https://intermont-opatrny.cz/
E-mail: krizova@intermont-opatrny.cz


Ročov ŘEDITEL/KA ZŠ

Rada Městyse Ročov vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa ŘEDITELE/ŘEDITELKY Základní školy Ročov. Bližší informace na: https://www.obec-rocov.cz/
Kontakt: Ing. Vojtěch Václav Pour, starosta
Tel.: +420 415 695 110
WWW: https://www.obec-rocov.cz/
E-mail: starosta@obec-rocov.cz


DPS Žatec - vyučený KUCHAŘ/KUCHAŘKA

Směnný provoz, dlouhý krátký týden
Kontakt: Marcela Patykyová
Tel.: 725895664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


Pragolaktos - řidič cisterny

Parkování v Blšanech u Podbořan. Nástup ihned, smlouva na dobu neurčitou, 13. plat, 5 týdnů dovolené a mnoho dalších benefitů. Požadujeme ŘP sk. C,E; střední odborné vzdělání s výučním listem, trestní bezúhonost.
Kontakt: Josef Machač
WWW: https://www.pragolaktos.cz/
E-mail: josef.machac@pragolaktos.cz


Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany - UČITEL/KA + ÚDRŽBÁŘ

Přijmeme do pracovního poměru UČITELE EKONOMICKÝCH PŘEDMĚTŮ, UČITELE ODBORNÝCH PŘEDMĚTŮ, UČITELE ODBORNÉHO VÝCVIKU, ÚDRŽBÁŘE - ELEKTRIKÁŘE. Nabízíme stabilní zaměstnání + mnoho benefitů.
Kontakt: Ing. Šárka Fenclová
Tel.: 4150237710
WWW: https://www.gsospodborany.cz/volna-mista/
E-mail: ekonom@gsospodborany.cz

Poslední videa

Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video
Trénink malých tenistů na kurtech v Podbořanech

Takto se rozcvičují na tréninku tenisové naděje v Podbořanech. Každý čtvrtek od 16 hodin ;-)

Přehrát video