Neseďte doma: Kam dnes vyrazit na Podbořansku?

Jan Vnouček 2013-05-18 00:00:00

Podbořansko – Celá řada kulturních a zábavných akcí dnes, tedy v sobotu 18.5., vypukne na Podbořansku. Zkuste si vybrat z bohaté nabídky. 

Den otevřených dveří dnes pořádá Základní umělecký škola v Podbořanech. Rodiče s dětmi si mohou přijít poslechnout hudební vystoupení žáků ZUŠ, prohlédnout si učebny, výtvarný ateliér a taneční sál, případně si i vyzkoušet různé hudební nástroje. Dveře do uměleckého světa budou otevřené od 14 do 18 hodin.
První setkání pěstounských rodin z blízkého okolí pořádá Rodinné a mateřské centrum Jonáš z Podbořan. Pěstouni se v  jeho prostorách v prvním patře podbořanského kulturního domu sejdou od 15 hodin. Cílem je seznámení se a naplánování dalších společných akcí.
Udělat něco pro zdraví a ještě se přitom pobavit. To nabízí všem účastníkům 3. ročník bláznivého cyklistického maratonu Přes vesnice a chmelnice kolmo či pěšky. Ten startuje v Siřemi od 10 hodin. Pořadatelé z osadních výborů města Blšany pro letošek zvolili téma „pohádkové bytosti“. Trasa povede ze Siřemi do Soběchleb, Stachova, Blšan, Liběšovic a zpět do Siřemi. V každé vesnici je možnost si zakoupit občerstvení, připraveny jsou také soutěže.
Staročeské máje proběhnou dnes v Kryrech.
Mami, babi, pojďme si číst. Tak se jmenuje další akce, kterou ve své obecní knihovně pořádá obec Petrohrad. Tentokrát do království knížek zve děti i s rodiči. V případě pěkného počasí si lze vzít deku pro čtení na zahradě. Akce se koná od 15 do 18 hodin. 

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Nabídky práce

Obsluha ČERPACÍ STANICE A MYCÍ LINKY - KM - Prona Žatec

Ranní a odpolední směny v režimu: 2 dny ranní, 2 dny odpolední, 2 dny volno; včetnně víkendů. Práce v kolektivu 5 lidí, vhodné pro muže i ženy. Zájemce doručí životopis na e-mail: info@wdishop.cz nebo na adresu: KM - Prona, Plzeňská 3095, Žatec
Kontakt: KM - Prona, Plzeňská 3095, Žatec
E-mail: info@wdishop.cz


TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video