V Lounech vzplál olympijský oheň

Jarka Cibulková 2013-06-19 14:00:00

Louny – V jedenácti věkově rozlišených disciplínách soutěžily tři stovky dětí při Školní sportovní olympiádě na ZŠ Přemyslovců v Lounech. Před radnicí jim v úterý olympijský oheň slavnostně zapálil starosta Loun Radovan Šabata, poté se nejlepší sportovci školy vydali z náměstí až ke škole, kde pochodeň předali řediteli školy Vlastimilu Hubertovi, jež spolu s hostem, olympionikem Janem Kůrkou, zažehl olympijský oheň a vztyčili vlajku. Více snímků z olympiády najdete zde.

Nejmenší děti ze školek soutěžily v běhu na 40 m, hodu míčkem a skoku dalekém z místa. Starší děti školou povinné pak měly disciplíny doplněné skokem vysokým, střelbou ze vzduchovky a vrhem koulí. Nakonec vítězové jednotlivých kategorií obdrželi z rukou olympionika pamětní medaili, diplom a vavřínový věnec. Po sportovním výkonu přišlo všem vhod osvěžení v podobě vody ze zavlažovacího systému.

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video