Výstava Vzdělávání přitáhla stovky lidí

Veronika Salášková 2013-12-04 00:56:00

Žatec – Propagační výstavu Vzdělávání uspořádala ve čtvrtek 28. listopadu Obchodní akademie a Střední odborná škola zemědělská a ekologická Žatec. Konala se tradičně v areálu zemědělské sekce. Možnost prohlédnout si nabídku středních škol využilo 298 žáků základních škol se svými třídami. Někteří zase přišli v doprovodu svých rodičů. Celkem tak výstavu navštívilo 396 lidí. Snímky z výstavy zde.

Představily se zde nejen střední školy domácí a z blízkého okolí, ale také například z Plzně, Žlutic, Štětí, Litoměřic či Litvínova. Škola pořádá výstavu každoročně již od roku 1989.

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Prohlídka s princeznou na zámku Stekník

Osmého května na zámku Stekník malé i velké návštěvníky provázela princezna Adélka. Seznámila je nejen s historií zámku, ale také s několika zajímavými předměty z každodenního života.

Přehrát video
Oslava 101. narozenin paní Věry Skořepové

Ve čtvrtek 8. ledna dopoledne - krátký exkurs do sto jedna let staré historie nabídl ředitel Domova pro seniory v Žatci Petr Antoni.

Přehrát video