Matěj by přivítal hřiště na Workout

Redakce 2014-02-14 01:50:00

Louny – Student Matěj Vích byl dalším osmnáctiletým občanem města, který přijal pozvání starosty Loun Radovana Šabaty na přátelské posezení. Stalo se už tradicí, že starosta zve právě osmnáctileté občany, aby se jich zeptal, co se jim ve městě líbí a co postrádají. Matěj je studentem Soukromé střední škola pro marketing a ekonomiku podnikání, s. r. o. Most – obor sportovní marketing a management a ve svém volném čase sportuje (Workout). 

Proto i sport byl úvodním tématem. Hovořil o partě kamarádů, která se věnuje tomuto druhu sportu (cvičení venku a to pomocí tzv. kalisteniky, což je cvičení s vlastní tělesnou váhou). A jako návrh dal podnět k vybudování cvičiště třeba někde v prostoru Výstaviště. Podle ohlasu kamarádů a přátel se kriticky vyjádřil k bezpečnosti v Husově ulici a v okolí ubytovny Oharka, zmínil se i o plaveckém bazénu, kde si myslí, že jsou drahé služby. Podle jeho názoru, by možná v Lounech mohlo vzniknout nějaké obchodní centrum, hovořilo se také o zdravotnictví a dalším využití volného času mládeže. Jestli Matěj v Lounech zůstane, ještě neví, rád by dále studoval, ale určitě potěšil pana starostu dodatkem, „mě tu nyní nic neschází“…
Na snímku Matěj Vích při setkání se starostou Radovanem Šabatou. Foto: Ladislav Bába

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce


Obsluha bowlingu, Kuchař/Kuchařka - Nový svět, restaurace Louny

Práce na HPP, nástup možný ihned.
Kontakt: Radek Stančík
Tel.: 603178361
WWW: https://www.bowlinglouny.cz/
E-mail: info@bowlinglouny.cz


PATOK LOUNY - OBCHODNÍK

Práce na HPP, v zavedené a stabilní společnosti. Cílové bonusy a zaměstnanecké benefity.
Kontakt: Lenka Venturová
Tel.: 722 476 437
WWW: https://www.patok.cz/kariera/


Pracovník v sociálních službách - Kamarád-LORM, Žatec

Péče o mentálně postižené klienty ve všech oblastech života, zprostředkování kontaktu klientů se společenským prostředím. Požadavky: minimálně výuční list, ŘP sk. B, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v zařízení poskytující sociální služby, odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


OBSLUHA KAVÁRNY - Kamarád - LORM, Žatec

Práce v sociálně terapeutické KAVÁRNĚ S DUŠÍ, práce za barem v kavárně (příprava kávy, nápojů), obsluha pokladny - spolupráce s ostatními pracovníky v kavárně. Požadavky: minimálně výuční list, čistý trestní rejstřík, kladný vztah k našim klientům. Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video