Kraj poslal na Lounsko jen drobky. Dobroměřičtí jsou rádi i za to málo

Pavel Macák 2014-03-14 00:56:00

Ústí nad Labem, Dobroměřice – Poskytnutí dotací na vybrané projekty schválilo minulý týden zastupitelstvo Ústeckého kraj. Jde o projekty, které nedosáhnou na finanční příspěvek z jiných vypisovaných titulů. Pro letošní rok je ve Fondu připraveno 15 milionů korun. Zájemci se mohou hlásit kdykoliv, hlavní je splnit předepsané podmínky.

Ústecký kraj v letošním roce finančně podpoří řadu významných regionálních akcí. Půl milionu korun je například vyčleněno na Krajské dožínky Ústeckého kraje na Peruci. Dále kraj přispěl částkou 200 tisíc korun na přechod pro chodce v Dobroměřicích.
„V loni na podzim jsme zrealizovali první část oprav komunikací a chodníků v hodnotě 1,98 milionu korun, na kterou jsme obdrželi dotaci z Fondu Ústeckého kraje ve výši 300 tisíc Kč. Podstatně se tak zlepšil vzhled obce. Letos řešíme přechod pro chodce v Malých Dobroměřicích, tato záležitost je odhadnuta na částku 510 tisíc Kč. Zažádali jsme o dotaci z Fondu Ústeckého kraje a jsme velice rádi, že nám byla poskytnuta. Nyní bude vyhlášena výzva pro zhotovitele, který by měl akci realizovat během první poloviny roku. Tím i tato část obce bude bezpečnější pro občany a především pro naše děti, které dojíždějí za vyučováním do nedalekých Lenešic a Loun,“ uvedla starostka Dobroměřic Iva Mazánková.

Napsal(a): Pavel Macák

Komentáře

Nabídky práce


Obsluha bowlingu, Kuchař/Kuchařka - Nový svět, restaurace Louny

Práce na HPP, nástup možný ihned.
Kontakt: Radek Stančík
Tel.: 603178361
WWW: https://www.bowlinglouny.cz/
E-mail: info@bowlinglouny.cz


PATOK LOUNY - OBCHODNÍK

Práce na HPP, v zavedené a stabilní společnosti. Cílové bonusy a zaměstnanecké benefity.
Kontakt: Lenka Venturová
Tel.: 722 476 437
WWW: https://www.patok.cz/kariera/


Pracovník v sociálních službách - Kamarád-LORM, Žatec

Péče o mentálně postižené klienty ve všech oblastech života, zprostředkování kontaktu klientů se společenským prostředím. Požadavky: minimálně výuční list, ŘP sk. B, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v zařízení poskytující sociální služby, odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


OBSLUHA KAVÁRNY - Kamarád - LORM, Žatec

Práce v sociálně terapeutické KAVÁRNĚ S DUŠÍ, práce za barem v kavárně (příprava kávy, nápojů), obsluha pokladny - spolupráce s ostatními pracovníky v kavárně. Požadavky: minimálně výuční list, čistý trestní rejstřík, kladný vztah k našim klientům. Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video