Odměny pro členy komisí a výborů rady města

Veronika Salášková 2014-04-09 00:21:00

Žatec – Odměnit členy komisí a výborů při radě města se rozhodli žatečtí zastupitelé. Finanční ohodnocení dostanou zpětně za uplynulé tři roky podle své účasti na jednáních.

Vedení města se rozhodlo ocenit práci členů jednotlivých komisí a výborů. Odměny se týkají těch členů výborů a komisí, kteří nejsou zároveň městskými zastupiteli. Za účast na každém jednání v letech 2011 až 2013 dostanou 500 korun. Zastupitelé se ve čtvrtek 27. března na svém zasedání o výši odměny rozhodovali mezi dvěma návrhy 300 a 500 korun za účast. Nakonec se většina shodla na vyšší částce. Odměny město vyjdou na 242 tisíc korun. Vyplácet je bude poprvé ve své historii. Kromě ohodnocení práce lidí pro Žatec si vedení města od tohoto ocenění slibuje větší zájem lidí o členství v komisích a výborech.

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video