Miliony na opravy a investice

Veronika Salášková 2014-04-16 00:29:00

Žatec – Uvolnit celkem třicet osm milionů na financování oprav a investic pro letošní rok rozhodli žatečtí zastupitelé na svém jednání  v březnu. Jsou určeny na akce schválené v rozpočtu města. Mezi největší z nich bude patřit první etapa výměny elektroinstalace na gymnáziu, na niž je připraveno osm milionů korun, rekonstrukce vozovky a chodníků v Dukelské ulici, která počítá s 10,4 miliony korun, regenerace pravého břehu řeky Ohře – 4,5 milionu korun, rekonstrukce parkoviště u polikliniky, žatecké nemocnice s částkou 3,5 milionu korun a výměna oken v ZŠ a MŠ Dvořákova, na niž je nachystáno 3,2 milionu korun. 

Mezi menší akce patří třeba první etapa rekonstrukce Horovy ulice, na niž jsou připraveny dva miliony korun, sanace špatného stavu hradeb včetně cest, řešení havarijního stavu kapucínského kláštera a vyřešení přechodů pro chodce v Plzeňské ulici, na každou z nich je shodně přichystán milion korun. Na několik z těchto akcí již probíhá výběrové řízení na zhotovitele.

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video