Cyklostezka dostala posezení

Otto Urma 2014-04-25 00:39:00

Žatec – Na nedávno vzniklém úseku cyklostezky Ohře finišují poslední dokončovací práce. Přibylo zde vybavení odpočinkových míst a odpadkové koše. V budoucnu se počítá také s osvětlením stezky.

Úsek cyklostezky byl vybudován v závěru loňského roku. Měří kilometr a vede od uhelných skladů k lávce pro chodce přes řeku. Před nedávnem byla stezka osazena informačními tabulemi, v minulém týdnu zase podél ní nainstalovali pracovníci lavičky a stoly pro odpočinek a také odpadkové koše. Vznikla zde tak celkem tři odpočinková místa. Pořízení mobiliáře město vyšlo na bezmála 500 tisíc korun. V závěru roku se podél cyklostezky plánuje také vybudování veřejného osvětlení. Počítá se také se zřízením tzv. broukoviště věnovaného chráněnému brouku páchníkovi.
Vedení města by rádo pokračovalo v budování cyklostezky. Chce proto v letošním roce požádat o dotaci na výstavbu úseku, který naváže na ten stávající. Povede od lávky u koupaliště až k železničnímu mostu u Libočan. Žádost o finance bude směřovat tam, kde již uspělo s první částí stezky, na Státní fond dopravní infrastuktury.

Napsal(a): Otto Urma

Komentáře

Nabídky práce


Obsluha bowlingu, Kuchař/Kuchařka - Nový svět, restaurace Louny

Práce na HPP, nástup možný ihned.
Kontakt: Radek Stančík
Tel.: 603178361
WWW: https://www.bowlinglouny.cz/
E-mail: info@bowlinglouny.cz


PATOK LOUNY - OBCHODNÍK

Práce na HPP, v zavedené a stabilní společnosti. Cílové bonusy a zaměstnanecké benefity.
Kontakt: Lenka Venturová
Tel.: 722 476 437
WWW: https://www.patok.cz/kariera/


Pracovník v sociálních službách - Kamarád-LORM, Žatec

Péče o mentálně postižené klienty ve všech oblastech života, zprostředkování kontaktu klientů se společenským prostředím. Požadavky: minimálně výuční list, ŘP sk. B, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v zařízení poskytující sociální služby, odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


OBSLUHA KAVÁRNY - Kamarád - LORM, Žatec

Práce v sociálně terapeutické KAVÁRNĚ S DUŠÍ, práce za barem v kavárně (příprava kávy, nápojů), obsluha pokladny - spolupráce s ostatními pracovníky v kavárně. Požadavky: minimálně výuční list, čistý trestní rejstřík, kladný vztah k našim klientům. Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video