Vroutek ždíme státní fond

Jan Vnouček 2014-04-24 14:48:00

Vroutek – Další vysokou dotaci se podařilo získat městu Vroutek. Na zateplení budovy jídelny základní školy mu Státní fond životního prostředí přisoudil přes 3 milióny korun. Vlastní spoluúčast radnice by měla činit jen cca 540 tisíc Kč. Podle vrouteckého starosty se investice zřejmě uskuteční až příští rok na jaře.

„Peníze na to máme. V minulých letech jsme šetřili, takže disponujeme dostatečnou rozpočtovou rezervou. Ale nevím jestli se stihne všechno včas vyřídit po administrativní stránce. Uvidíme,“ nechtěl zatím říci konečné slovo Jaromír Kubelka.
Vroutečtí loni s pomocí dotačního příspěvku 3,8 miliónů korun zateplili za 6 miliónů Kč komplex mateřské školy. A letos v rámci projektu Varovný protipovodňový systém instalovali veřejný rozhlas. Ten je díky dotaci ve výši 1,2 miliónů přišel pouze na zhruba 180 tisíc korun. Finanční podporu v obou případech poskytl Státní fond životního prostředí.

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video