Práce na koupališti pokračují. Dokončuje se opěrná zeď

Veronika Salášková 2011-08-08 00:00:00

Žatec – Práce na rekonstrukci žateckého koupaliště pokračují dál, v současné době se dokončuje opěrná zeď v Libočanské ulici.

„Práce pokračují podle harmonogramu,“ sdělil místostarosta Jan Novotný. Koupaliště je zavřené už pátým rokem, příští rok by mělo být konečně zase v provozu – termín dokončení stavby je v polovině května roku 2012. V rámci stavby v areálu vznikne plavecký a zážitkový bazén z nerezového materiálu, doplněný skluzavkami, tobogánem, vodními atrakcemi a dětským brouzdalištěm. Ve zbrusu nové hlavní budově se pak bude nacházet občerstvení, sociální zařízení, sauna a samozřejmě také zázemí pro provoz a technologická část. Součástí projektu je také vybudování parkoviště a celé komunikace Libočanské cesty včetně inženýrských sítí, povrchů komunikací a opěrné zdi. Původní částka, kterou stanovovala smlouva o dílo, kterou uzavřel během posledních dní ve funkci bývalý starosta Erich Knoblauch, činila téměř 174 milionů korun. Na základě dodatků smlouvy s realizátorem stavby firmou Metall Quatro se radě města v únoru 2011 podařilo tuto sumu snížit na 149,5 milionu korun. Rekonstrukce koupaliště začala letos v květnu.

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video