Práce na koupališti pokračují. Dokončuje se opěrná zeď

Veronika Salášková 2011-08-08 00:00:00

Žatec – Práce na rekonstrukci žateckého koupaliště pokračují dál, v současné době se dokončuje opěrná zeď v Libočanské ulici.

„Práce pokračují podle harmonogramu,“ sdělil místostarosta Jan Novotný. Koupaliště je zavřené už pátým rokem, příští rok by mělo být konečně zase v provozu – termín dokončení stavby je v polovině května roku 2012. V rámci stavby v areálu vznikne plavecký a zážitkový bazén z nerezového materiálu, doplněný skluzavkami, tobogánem, vodními atrakcemi a dětským brouzdalištěm. Ve zbrusu nové hlavní budově se pak bude nacházet občerstvení, sociální zařízení, sauna a samozřejmě také zázemí pro provoz a technologická část. Součástí projektu je také vybudování parkoviště a celé komunikace Libočanské cesty včetně inženýrských sítí, povrchů komunikací a opěrné zdi. Původní částka, kterou stanovovala smlouva o dílo, kterou uzavřel během posledních dní ve funkci bývalý starosta Erich Knoblauch, činila téměř 174 milionů korun. Na základě dodatků smlouvy s realizátorem stavby firmou Metall Quatro se radě města v únoru 2011 podařilo tuto sumu snížit na 149,5 milionu korun. Rekonstrukce koupaliště začala letos v květnu.

Komentáře

Nabídky práce


Obsluha bowlingu, Kuchař/Kuchařka - Nový svět, restaurace Louny

Práce na HPP, nástup možný ihned.
Kontakt: Radek Stančík
Tel.: 603178361
WWW: https://www.bowlinglouny.cz/
E-mail: info@bowlinglouny.cz


PATOK LOUNY - OBCHODNÍK

Práce na HPP, v zavedené a stabilní společnosti. Cílové bonusy a zaměstnanecké benefity.
Kontakt: Lenka Venturová
Tel.: 722 476 437
WWW: https://www.patok.cz/kariera/


Pracovník v sociálních službách - Kamarád-LORM, Žatec

Péče o mentálně postižené klienty ve všech oblastech života, zprostředkování kontaktu klientů se společenským prostředím. Požadavky: minimálně výuční list, ŘP sk. B, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v zařízení poskytující sociální služby, odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


OBSLUHA KAVÁRNY - Kamarád - LORM, Žatec

Práce v sociálně terapeutické KAVÁRNĚ S DUŠÍ, práce za barem v kavárně (příprava kávy, nápojů), obsluha pokladny - spolupráce s ostatními pracovníky v kavárně. Požadavky: minimálně výuční list, čistý trestní rejstřík, kladný vztah k našim klientům. Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video