Úvod   /   Zprávy   /   Rvačka na ubytovně

Rvačka na ubytovně

Jan Vnouček 2014-08-11 12:28:00

Podbořany – Koncem předminulého týdne se na pokoji jedné ubytovny v Podbořanech nepohodli dva spolubydlící a jejich rozepře skončila zraněním jednoho z nich.

Šestatřicetiletý cizinec napadl pod vlivem alkoholu 45letého muže nejprve pěstí na pravé oko, čímž mu způsobil tržnou ránu horního víčka a dále mu nožem způsobil bodnou ránu na předloktí levé ruky a na palci. Poškozený byl rychlou záchrannou službou převezen do nemocnice k ošetření, poté propuštěn, bez vystavení pracovní neschopnosti. Podezřelého cizince policisté zadrželi, provedenou dechovou zkouškou mu naměřili 2, 69 promile alkoholu v dechu. Následně jej umístili do policejní cely. Po vystřízlivění mu komisař služby kriminální policie a vyšetřování sdělil obvinění z trestného činu ublížení na zdraví, za což mu podle trestního zákoníku hrozí odnětí svobody na šest měsíců až tři roky.

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video