Kryry – Lesu a mykologii zdar! Čtyřicetileté výročí i s tímto pokřikem slavili členové Mykologického spolku Kryry. V kulturním domě se sešlo několik desítek členů, kteří si zavzpomínali, ocenili své dlouholeté členy a po celé odpoledne se příjemně bavili. Kryrský spolek mykologů, který je starší než žatecký, má v současné době šedesát čtyři členů. Více fotek z této akce najdete zde. Více informací se dočtete v Regionu Podbořanska, který vychází dnes 20. listopadu.
Napsal(a): Lucie Steklá
Osmého května na zámku Stekník malé i velké návštěvníky provázela princezna Adélka. Seznámila je nejen s historií zámku, ale také s několika zajímavými předměty z každodenního života.
Přehrát videoVe čtvrtek 8. ledna dopoledne - krátký exkurs do sto jedna let staré historie nabídl ředitel Domova pro seniory v Žatci Petr Antoni.
Přehrát video