Proti vyloučení se odvolali

Veronika Salášková 2015-02-02 13:59:00

Žatec – Miroslav Jan Šramota a Jana Nováková, lídři žatecké ČSSD v letošních komunálních volbách, byli v polovině loňského prosince ze strany vyloučeni. Důvodem mělo být opakované lživé a pomlouvačné napadání řady členů ČSSD v Ústeckém kraji, což je v rozporu se stanovami této strany.

Oba však toto obvinění odmítli a proti vyloučení se odvolali. „Vyloučení považuji za nešťastné a dle mého názoru neplatné. Určitě se s Janou Novákovou odvoláme a budeme jednat s nadřízenými orgány ČSSD,“ vyjádřil se nám krátce po jejich vyloučení Miroslav Šramota.  Do redakce nám v posledních dnech dorazilo několik dotazů od občanů, zda jsou Šramota a Nováková stále členy ČSSD či nikoli.
Položili jsme proto tuto otázku předsedovi Okresního výkonného výboru ČSSD Louny Martinu Hantákovi. „Okresní konference ČSSD Louny při svém jednání dne 13. prosince 2014 rozhodla většinou cca 9:1 o zrušení členství obou jmenovaných pro porušení Stanov ČSSD. Poté, co oběma jmenovaným bylo doručeno oznámení o zrušení jejich členství, oba využili svého práva a v zachované jednoměsíční lhůtě se odvolali prostřednictvím Krajského výkonného výboru ČSSD k nejbližší Krajské konferenci,“ popsal Hanták. Dodal, že tento stav řeší Stanovy ČSSD tak, že do doby rozhodnutí Krajské konference je jejich členství pozastaveno, tzn. že po tuto dobu nejsou členy ČSSD. Rozhodnutí Krajské konference je pak konečné a žádnému jinému orgánu strany Stanovy nesvěřují pravomoc přezkoumávat rozhodnutí Okresní konference.

Komentáře

Nabídky práce

DPS Žatec - vyučený KUCHAŘ/KUCHAŘKA

Směnný provoz, dlouhý krátký týden
Kontakt: Marcela Patykyová
Tel.: 725895664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


Pragolaktos - řidič cisterny

Parkování v Blšanech u Podbořan. Nástup ihned, smlouva na dobu neurčitou, 13. plat, 5 týdnů dovolené a mnoho dalších benefitů. Požadujeme ŘP sk. C,E; střední odborné vzdělání s výučním listem, trestní bezúhonost.
Kontakt: Josef Machač
WWW: https://www.pragolaktos.cz/
E-mail: josef.machac@pragolaktos.cz


Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany - UČITEL/KA + ÚDRŽBÁŘ

Přijmeme do pracovního poměru UČITELE EKONOMICKÝCH PŘEDMĚTŮ, UČITELE ODBORNÝCH PŘEDMĚTŮ, UČITELE ODBORNÉHO VÝCVIKU, ÚDRŽBÁŘE - ELEKTRIKÁŘE. Nabízíme stabilní zaměstnání + mnoho benefitů.
Kontakt: Ing. Šárka Fenclová
Tel.: 4150237710
WWW: https://www.gsospodborany.cz/volna-mista/
E-mail: ekonom@gsospodborany.cz


ÚČETNÍ - paveldvorsky.cz s.r.o. Žatec

Přijmeme účetní, praxe 5 a více let, nástupní plat 30.000 - 38.000 Kč. Benefity: penzijní připojištění, služební telefonní číslo, stravenkový paušál, možnost práce na home-office.
Kontakt: Ing. Pavel Dvorský Ph.D.
Tel.: 415210415
WWW: https://paveldvorsky.cz/
E-mail: info@paveldvorsky.cz


ZÁSTUP DO RECEPCE, PRÁDELNY - Domov pro seniory v Žatci

Práce na DOHODU O PROVEDENÍ PRÁCE, vhodné i pro příjemce důchodu.
Kontakt: Ing. Eva Hajná
Tel.: 739 429 601
E-mail: hajna@dpszatec.cz

Poslední videa

Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video
Trénink malých tenistů na kurtech v Podbořanech

Takto se rozcvičují na tréninku tenisové naděje v Podbořanech. Každý čtvrtek od 16 hodin ;-)

Přehrát video