Popáleného muže transportoval vrtulník

Lucie Steklá 2015-02-12 12:30:00

Kryry – Vypalování trávy se může stát velice nebezpečným. Během víkendu se o tom přesvědčil muž z Kryr. K požáru trávy byly do města přivolány jednotky hasičů z Podbořan a místní dobrovolní hasiči.

„Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že se jedná o pálení klestí, suché trávy a odpadu, při kterém došlo k popálení muže. Na místo byla přivolána Zdravotnická záchranná služba z Podbořan a následně Letecká záchranná služba z Ústí nad Labem,“ uvedl Michal Hrdlička z hasičské stanice Podbořany. Letecká služba muže transportovala s popáleninami do nemocnice. Hasiči provedli uhašení dvou ohnisek požáru vodním proudem a závěrečnou kontrolu požářiště. Jak k popálení muže došlo je věcí šetření policie a vyšetřovatele HZS, který byl na místo povolán.

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video