Lupič přepadl trafikantu na Poperinge

Veronika Salášková 2015-02-24 13:45:00

Žatec – Prodavačku v trafice na náměstí Poperinge přepadl a okradl minulé úterý neznámý muž. Zatím se ho nepodařilo dopadnout, policie proto hledá svědky tohoto incidentu.

K loupežnému přepadení došlo v prodejně Tabáku v úterý 17. února okolo 9.10. až 9.15 hodin na žateckém náměstí Poperinge. „Pachatelem byl muž ve věku 25 až 30 let, běloch, hubené postavy, výška 178 cm. Na sobě měl tmavou pletenou čepici, černý pletený svetr, vínovou šusťákovou vestu, plátěné béžové volnější kalhoty,“ popsala zloděje policejní mluvčí Marie Pivková. Z prodejny tabáku poté lupič utíkal po chodníku kolem stánku kebab a dále kolem stánku se zmrzlinou a před barem „Bardorána“ odbočil vpravo, kdy vběhl úzkou uličkou ve směru k tělocvičně kickboxu v ulici Mládežnická.

Více se dočtete v tištěném vydání Žateckých novin

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz


Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video