Žatec – Začátek minulého týdne s sebou přinesl pravé a nefalšované aprílové počasí, kdy se i několikrát za den vystřídalo slunečné počasí s prudkými bouřkami a větry. Právě silný vítr napáchal v celém okrese řadu škod. V Žatci strhl a odnesl střechu z budovy nemocnice, v níž je gynekologicko-porodnické oddělení a interna. Porazil také řadu stromů, některé padly i mezi zaparkovaná auta.
Více informací najdete v tištěném vydání Žateckých novin
Napsal(a): Veronika Salášková
Osmého května na zámku Stekník malé i velké návštěvníky provázela princezna Adélka. Seznámila je nejen s historií zámku, ale také s několika zajímavými předměty z každodenního života.
Přehrát videoVe čtvrtek 8. ledna dopoledne - krátký exkurs do sto jedna let staré historie nabídl ředitel Domova pro seniory v Žatci Petr Antoni.
Přehrát video