Místo autobusů osobní vozy

Jarka Cibulková 2015-06-03 14:39:00

Louny – Vidina nového záchytného parkoviště v Lounech je stále blíž. Minulý týden proběhlo jednání vedení lounské radnice s členkou představenstva společ-nosti BusCom, která provozuje areál autobusového nádraží, Evou Posekanou. Jednalo se také o nepořádku v areálu, přeplněných popelnicích a o změně otevírací doby veřejných záchodků.

„Paní Posekaná byla velmi vstřícná a je i nakloněná vzniku záchytného parkoviště pro osobní automobily směrem k Albertu. Hodně lidí, cestujících za prací do Prahy, nechává právě u tohoto supermarketu auta, je otázkou času, jak dlouho bude prodejce toto tolerovat. „Myslím si, že je to lepší nápad, než vybudovat uvažované záchytné místo na východním okraji města u prodejny OKIM. Vadí nám také stav budovy autobusového nádraží. Nabídli jsme také paní, pokud se rozhodnou objekt prodat, aby přednostně informovali město,“ řekl místostarosta Jan Čermák.

Komentáře

Nabídky práce

Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video