Úvod   /   Zprávy   /   Oktávka srazila traktor

Oktávka srazila traktor

Veronika Salášková 2015-06-23 11:55:00

Žatec – Koncem letošního ledna se na silnici I. třídy č. 27 odehrála v Žatci vážná dopravní nehoda osobního vozidla a traktoru. Řidič osobního vozu tehdy na křižovatce nedal přednost traktoru a došlo ke střetu. Traktorista při něm utrpěl těžké zranění. Řidiči, který nehodu způsobil, hrozí až čtyři roky za mřížemi. 

Nehoda osobního vozidla Škoda Octavia a traktoru se odehrála na silničním tahu z Plzně na Most I-27. Řidič octavie (25) jel po vedlejší silnici ulicí Husova ve směru od Žatce a na křižovatce se silnicí č. 27 chtěl odbočit vlevo na Plzeň. Nedal však přednost v jízdě 50letému řidiči traktoru, který jel po hlavní silnici ve směru od Plzně na Most. Při dopravní nehodě utrpěl traktorista těžké zranění levého kyčelního kloubu, které si vyžádalo několikaměsíční léčbu. Alkohol nebyl zjištěn ani u jednoho z řidičů. Mladému řidiči octavie z Podbořan v minulých dnech sdělil komisař kriminální policie obvinění z trestného činu těžkého ublížení na zdraví z nedbalosti. ,,Pokud soud uzná jeho vinu, hrozí mu podle trestního zákoníku odnětí svobody na šest měsíců až čtyři roky," sdělila mluvčí lounské policie Jaromíra Střelcová.

Komentáře

Nabídky práce

SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ - LOUNY

Jsme fandové digitálního účetnictví, umělé inteligence a moderních technologií a do naší lounské kanceláře hledáme novou posilu pro stálou nebo nárazovou spolupráci externí nebo interní formou. Předchozí zkušenost s účetnictvím je nutná, moderní technologie zaškolíme a zvládneme společně. Požadujeme ochotu učit se novým věcem, pozitivní, zodpovědný a aktivní přístup.
Tel.: 777197823
E-mail: info@arelas.cz


VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video