Úvod   /   Zprávy   /   Oktávka srazila traktor

Oktávka srazila traktor

Veronika Salášková 2015-06-23 11:55:00

Žatec – Koncem letošního ledna se na silnici I. třídy č. 27 odehrála v Žatci vážná dopravní nehoda osobního vozidla a traktoru. Řidič osobního vozu tehdy na křižovatce nedal přednost traktoru a došlo ke střetu. Traktorista při něm utrpěl těžké zranění. Řidiči, který nehodu způsobil, hrozí až čtyři roky za mřížemi. 

Nehoda osobního vozidla Škoda Octavia a traktoru se odehrála na silničním tahu z Plzně na Most I-27. Řidič octavie (25) jel po vedlejší silnici ulicí Husova ve směru od Žatce a na křižovatce se silnicí č. 27 chtěl odbočit vlevo na Plzeň. Nedal však přednost v jízdě 50letému řidiči traktoru, který jel po hlavní silnici ve směru od Plzně na Most. Při dopravní nehodě utrpěl traktorista těžké zranění levého kyčelního kloubu, které si vyžádalo několikaměsíční léčbu. Alkohol nebyl zjištěn ani u jednoho z řidičů. Mladému řidiči octavie z Podbořan v minulých dnech sdělil komisař kriminální policie obvinění z trestného činu těžkého ublížení na zdraví z nedbalosti. ,,Pokud soud uzná jeho vinu, hrozí mu podle trestního zákoníku odnětí svobody na šest měsíců až čtyři roky," sdělila mluvčí lounské policie Jaromíra Střelcová.

Komentáře

Nabídky práce

Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video