Rozmarné počasí návštěvníkům nevadilo

Alla Želinská 2015-06-25 07:41:00

Petrohrad – Návštěvníci 23. Zahradní slavnosti v Petrohradě se v sobotu op-ravdu mile a radostně usmívali, i když se obloha nad nimi občas silně zamračila, sem tam i vydatně sprchlo. To ovšem nikomu nevadilo. Pečlivě zvolený program akce přinesl zábavu pro každého.

V úvodu se představila se svými vystoupeními Show TŠ Stardance  Chomutov, která přímo rozzářila plochu. Perfektně provedené sestavy nadchly diváky. I všechna následující vystoupení brala přítomné za srdíčko. U starších diváků opět bodovaly dřívější melodie.
Špýchar hostil krásnou výstavu obrazů Kristiny Folprechtové, kterou skvěle doplňovaly vitrážové skulptury Jitky a Richarda Kantových. K vidění byla i část vitráže, která bude v expozici Ústeckého kraje představovat pověstnou Bránu do Čech na Expo v Miláně v srpnu. V horním patře byly vystaveny i pěkné výtvarné práce klientů.

Více informací najdete v tištěném vydání Regionu Podbořanska

 

Komentáře

Nabídky práce

Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video