Na obchvatu zemřela řidička

Lucie Steklá 2015-07-15 12:01:00

Louny – Dopravní nehoda s tragickými následky se stala minulé úterý na rychlostní silnici R7. Došlo k ní u odbočky Louny východ ve směru od Prahy na Chomutov. Nehoda se stala v půl páté odpoledne. „Šedesátiletá řidička osobního automobilu vjela z dosud nezjištěných příčin náhle do protisměru, kde se střetla s nákladním vozidlem. Řidič kamionu se střetu snažil zabránit tím, že strhl řízení vpravo a vyjel ze silnice do příkopu. Tam se převrátil,“ popsala nehodu Jaromíra Střelcová, lounská policejní mluvčí. Řidička oktávky utrpěla při nehodě zranění neslučitelná se životem. K nehodě vyjela jednotka HZS Louny společně s několika posádkami ZZS. Dvě osoby museli hasiči vyprostit a předat do péče zdravotníkům. Nehoda je v dalším šetření služby kriminální policie a vyšetřování. V tomto roce zemřely na silnicích lounského okresu při dopravních nehodách tři osoby.

Během minulého týdne (bez svátečního pondělí) se na silnicích lounského okresu odehrálo čtrnáct dopravních nehod. Jedna osoba při nich utrpěla smrtelné zranění, čtyři byly zraněny lehce. Hmotná škoda byla odhadnuta na 1,8 milionu korun. Z uvedeného počtu se šest nehod událo o víkendu. Tři osoby utrpěly lehčí újmu na zdraví, škoda činí 312 tisíc korun. Nejčastější příčiny: nesprávný způsob jízdy, nedání přednosti a nepřiměřená rychlost.

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ - LOUNY

Jsme fandové digitálního účetnictví, umělé inteligence a moderních technologií a do naší lounské kanceláře hledáme novou posilu pro stálou nebo nárazovou spolupráci externí nebo interní formou. Předchozí zkušenost s účetnictvím je nutná, moderní technologie zaškolíme a zvládneme společně. Požadujeme ochotu učit se novým věcem, pozitivní, zodpovědný a aktivní přístup.
Tel.: 777197823
E-mail: info@arelas.cz


VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video