Zloděj ve sklepích kradl kola, způsobil škodu sto deset tisíc

Lucie Steklá 2015-08-26 13:07:00

Louny – V rukou policistů skončil jednatřicetiletý muž z Mostu, který se od února letošního roku vloupával v obytných domech v Lounech do sklepních prostor. V nich kradl jízdní kola. Trestnou činnost páchal muž převážně v lokalitách lounských sídlišť, do některých se opakovaně vracel.

Policisté zaznamenali také jeden případ, kdy se pachatel vydal loupit i do sklepních prostor obytného domu ve Svatováclavské ulici v Žatci. Na svědomí má nejméně osm skutků za desetitisíce korun. „Mostečan odcizil na území města Louny bicykly různých značek, některé včetně bohaté výbavy. Způsobená škoda byla vyčíslena na necelých sto deset tisíc korun,“ uvedla Jaromíra Střelcová, lounská policejní mluvčí. Komisař služby kriminální policie a vyšetřování mladého muže po půlročním pátrání obvinil z trestných činů krádeže, poškození cizí věci a porušování domovní svobody. Je vyšetřován na svobodě.

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video