Ředitelka knihovny na kolenou. Pomáhala pokládat podlahu

Pavel Macák 2011-09-06 00:00:00

Po roce užívání nových prostor v budově čp. 1na lounském náměstí muselo vedení Městské knihovny reklamovat u dodavatele rekonstrukce některé závady. Knihovna byla proto pro veřejnost v minulém týdnu uzavřena a všichni její zaměstnanci se podíleli na úklidu prostor. Ředitelka knihovny Dagmar Bahnerová dokonce pomáhala zaměstnancům společnosti Probyt Louny při nové pokládce dřevěných podlahových kostek. Na snímku je s Milošem Záhorou.

Napsal(a): Pavel Macák

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Johannes Brahms - Uherský tanec č. 5 na Vánočním koncertě

Symfonický orchestr Konzervatoře Teplice pod taktovkou dirigenta Jiřího Knotte bravurně zahrál v pátek 12. 12. večer mj. Uherský tanec č. 5 a sklidil velký aplaus

Přehrát video
Historická opona akad. malíře Oskara Brázdy spuštěná před začátkem koncertu

Městské divadlo v Žatci se v pátek 12. prosince 2025 zaplnilo do posledního místa – tradiční vánoční koncert byl zcela vyprodán.

Přehrát video