Výhodnější cenu tepla využila čtvrtina odběratelů

Lucie Steklá 2016-03-02 10:53:00

Louny – Čtvrtina zákazníků odebírající teplo v Lounech od společnosti Energie Holding již využila nabídku levnějšího tarifu. Domácnosti mohou ušetřit průměrně téměř dva tisíce korun za rok oproti standardní ceně tepla. Tuto nabídku dodavatel svým zákazníkům nabídl po několika měsících jednání o cenách tepla v Lounech na konci loňského roku. Podmínkou pro získání výhodnějších cen tepla je pětiletý závazek. Ten podle vyjádření společnosti umožní teplárně lépe plánovat výši a zaměření investic. „V programu Teplo pro Louny je už zapojeno dvacet pět procent zákazníků, ti zbývající mají možnost podepsat nové smlouvy v průběhu celého roku,“ řekl Lukáš Jankovský, PR manažer EH. Společnost teplo zajišťuje do pěti tisíc domácností, výhodnou nabídku v prosinci nabídla všem zákazníkům.

Domácnosti mohou každoročně ušetřit téměř desetinu ceny, kterou doposud platily za dodávky tepla. Pro průměrný bytový dům představuje roční úspora zhruba padesát tisíc korun. „Od začátku ledna se na osobních schůzkách setkáváme se zástupci našich odběratelů, se kterými projednáváme detaily nové smluvní dokumentace. Téměř desetiprocentní sleva a jednosložkový způsob vyúčtování se setkávají s velkým zájmem našich zákazníků. Většina z nich ale musí nabídku na výhodnější ceny tepla projednat ve svých společenstvích vlastníků jednotek. Předpokládáme, že do poloviny letošního roku bychom mohli získat nové smlouvy od dvou třetin našich zákazníků,“ řekl místopředseda představenstva Energie Holding Pavel Jonáš.
Společnost nabízí svým zákazníkům také přehlednou elektronickou fakturaci. Nedílnou součástí dodávky tepla je také nepřetržitý monitoring provozu jednotlivých částí sítě centrálního zásobování, havarijní pohotovost nonstop, celoroční správa a údržba technologických zařízení a poradenství týkající se spotřeby a vyúčtování.

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

ŘEDITEL/ŘEDITELKA MŠ Peruc

Bližší info na webu obce Peruc. Nástup 1. srpna 2024, přihlášky zasílejte do 17. května 2024.
WWW: https://peruc.cz/
E-mail: podatelna@peruc.cz


ŘEDITEL/ŘEDITELKA ZŠ A MŠ Vilémov

Bližší informace na webu Obce Vilémov u Kadaně.
Tel.: 474398146
WWW: https://www.obec-vilemov.cz/
E-mail: vilemov@obce-cv.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video