Hnutí ANO založilo místní organizaci

Lucie Steklá 2016-05-04 12:10:00

Louny – Ustavující sněm k založení místní organizace politického hnutí ANO 2011 Louny se uskutečnil v polovině dubna. Volba proběhla veřejným hlasováním za účasti krajského manažera hnutí ANO Jakuba Komárka a oblastního před-sedy ANO Louny Pavla Růžičky. „Předsedou místní organizace ANO Louny byl zvolen Milan Rychtařík a místopředsedy hnutí se stali Marianna Mrázová a Miroslav Matějka. Nový předseda místní organizace nastínil priority organizace ve městě. Bude se snažit o propojení místní organizace ANO Louny se zastupitelským klubem ANO Louny a dále se čas v debatě věnoval přípravám politického hnutí ANO do krajských voleb, konaných v říjnu tohoto roku,“ uvádí organizace na svém facebookovém profilu.

Především úspěch ve volbách do krajského zastupitelstva Ústeckého kraje je hlavní prioritou oblastní organizace, včetně podpory lídrů kandidátky a přípravy volební kampaně v okrese.

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video