Ve středu města bude nová ulice. Problém v Klášterní vyřeší zrcadlo

Pavel Macák 2011-09-18 00:00:00

Postoloprty – O zřízení stezky pro pěší a cyklisty nyní uvažuje vedení města Postoloprty. Jedná se o zhruba osmi set metrovou místní komunikaci, která vede od železničního nadjezdu podél trati a Domu dětí do západní části města. „Po této komunikaci by v budoucnu neměla jezdit žádná motorová vozidla a je možné, že zde necháme upravit asfaltový povrch tak, aby se zde dalo jezdit na in-line bruslích. Tento konečný záměr určitě nebude do konce letošního roku, ale je to v plánu. Cesta je totiž hodně využívaná k procházkám a v podstatě až na přístup ke třem rodinným domům sem vůbec nemusí motorová vozidla jezdit,“ míní místostarosta Miroslav Solar.

Další změnu chystá radnice i v ulici Klášterní, která byla vyznačena jako jednosměrná, ale lidé si na toto opatření stěžovali, i když zajišťovalo bezpečný výjezd z této ulice. Problém vyřešil nápad na instalaci dopravního zrcadla, které ulehčí bezpečný výjezd a tak bude moci být ulice opět obousměrná. Město nato již dostalo požehnání od dopravního inženýra. V současné době probíhá v Postoloprtech rekonstrukce ulice 5. května, kterou zajišťuje společnost Ekostavby Louny.

Napsal(a): Pavel Macák

Komentáře

Nabídky práce

Pomocný KUCHAŘ/KUCHAŘKA - Domov pro seniory Žatec

Občasná práce i ve směnném provozu, praxe ve stravování min. 3 roky. Zájemci ať posílají přihlášku formou životopisu k rukám vedoucí stravovacího úseku paní Marcely Patakyové.
Kontakt: Marcela Patakyová
Tel.: 725 044 664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


ŘEDITEL/ŘEDITELKA MŠ Hřivice

Předpokládaný nástup 1. 8. 2024 nebo dle dohody. Přihlášky doručte nejpozději 15. 3. 2024 do 12 hodin na adresu úřadu. Bližší informace na webu obce.
Tel.: 415 696 331
WWW: https://www.hrivice.cz/
E-mail: obec@hrivice.cz


ZŠ a MŠ Jesenice, okr. Rakovník - ÚČETNÍ, KUCHAŘKA, VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY

U všech pozic jde o práci na plný úvazek, nástup 17. 6. 2024. Jistota stabilního místa. Bližší informace najdete na webu školy.
Kontakt: Mgr. Petr Koníř, ředitel
Tel.: 724926290
WWW: https://zsjesenice.cz/138-kariera
E-mail: reditel@zsjesenice.cz


Nemak Podbořany nabírá

Hledáme nové kolegy na tyto pozice: IT SPECIALISTA S SQL; EXPERT NA SVAŘOVÁNÍ; PROCESNÍ INŽENÝR – OBRÁBĚNÍ / MECHANICKÉ SPOJOVÁNÍ ZA STUDENA / MONTÁŽ; PLC SPECIALISTA - CONTROL SYSTEM ENGINEER. Bližší info na webu firmy uvedeném v kontaktech.
Kontakt: Dana Setváková
Tel.: +420 737 233 799
WWW: https://nemak.cz/#volne-pozice
E-mail: prace@nemak.com


Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video