Posilovna v plavecké hale zůstane i po její modernizaci

Lucie Steklá 2016-06-01 09:59:00

Louny – Modernizace plavecká haly je pro město Louny stále prioritou. V současné době má radnice k dispozici projekt na její modernizaci. Podle něj bude v nejbližší době zpracována finální verze projektu. Ta zahrnuje také zachování fitness centra, které je v hale umístěno a jehož možné zrušení vyvolalo obavy u řady obyvatel města.

Ohledně projektu na modernizaci haly proběhla schůzka za účasti bezmála třiceti lidí. „Můžeme říci, že na budoucí podobě plavecké haly proběhla všeobecná shoda všech zúčastěných,“ řekl lounský místostarosta Jan Čermák. Radnice přistoupila k výběru dražší varianty modernizace, která zahrnuje přístavbu haly, a také tobogán vedoucí vnější stranou, wellnes centrum, vířivky, bazén pro děti i dvě sauny. Šatny mají být v budoucnu centrální s převlékacími boxy a oddělenými sprchami. „Celkové náklady na modernizaci se pohybují v částce 135 milionů korun. Vybraná varianta je dobře připravená, proveditelná a zajišťuje fungování haly, jaké si představujeme. Zachová i oddělený provoz fitness centra v současných prosto-rách,“ dodal místostarosta. S modernizací chce radnice začít co nejdříve. Chce také požádat o dotaci ministerstvo školství.

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video