V Lubenci se chystají taneční

Alla Želinská 2016-06-05 18:09:00

Lubenec (až) V Lubenci by rádi na podzim zahájili sérii tanečních hodin pro „starší” a pokročilé. Se zajímavým nápadem přišla tamní kulturní komise. „Pokud máte zájem zdokonalit svou znalost standardních a latinsko-amerických tanců, přijďte mezi nás. Kurz bude probíhat pod vedením zkušených trenérů – profesionálů, během 6 až 8 večerů,” říká Jana Michalcová. Své předběžné přihlášky případní zájemci (pouze páry) mohou zasílat na mailovou adresu jana.lubenec@seznam.cz.

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video