Zápolení mladých hasičů ve hře Plamen

Jarka Cibulková 2016-06-11 09:16:00

Krásný Dvůr – Minulý víkend na hřišti v Krásném Dvoře patřil mladým hasičům. Odborná rada mládeže Okresního sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezka tam pro ně uspořádala soutěž Plamen 2016. Mezi mladšími hasiči byly nejúspěšnější Cítoliby, mezi staršími Domoušice. Hasiči soutěžili ve štafetě 4×60 m, štafetě CTIF, útoku CTIF, štafetě požárních dvojic, neděle patřila požárním útokům.

Soutěže se zúčastnila družstva Cítoliby, Dobroměřice, Domoušice, Koštice, Postoloprty, Počedělice, Vroutek, Slavětín, Lenešice, Černčice, Libočany, Kryry a Lubenec. Hasičské soutěže se zúčastnily dvě stovky dětí, mezi další desítky osob patřily rozhodčí a lidé, kteří zajišťovali přípravu disciplín, zázemí či stravu.
Ve velice dobře připraveném krásnodvorském sportovním areálu bylo pro děti připraveno veškeré zázemí a komfort. Víkendu navíc přálo slunečné počasí. Nedělní požární útoky jsou vždy vrcholem každé soutěže a ani v Krásném Dvoře tomu nebylo jinak. Snažili se jak velcí, tak i ti nejmenší, kteří s požárním sportem teprve začínají. Po ukončení soutěže a vyhlášení výsledků převzaly děti z rukou velitele soutěže Pavla Vaňourka z místního sboru dobrovolných hasičů a starosty OSH ČMS Louny Jiřího Hence ceny, diplomy. Pro vítěze byla připravena sada krásných pohárů. V kategorii starších si nejlépe vedli hasiči z Domoušic, druhé byly Černčice, třetí Slavětín. V kategorii mladších zvítězily Cítoliby, druhé se umístily Domoušice, třetí Dobroměřice.
Krajské kolo hry Plamen se uskuteční v neděli 19. června v Ústí nad Labem.

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video