Hasiči z Obory, Domoušic a Cítolib úspěšní na kraji

Lucie Steklá 2016-06-25 01:09:00

Lounsko – Tři zástupce na Mistrovství České republiky v požárním sportu bude mít v létě okres Louny. V krajském finále na městském stadionu v Ústí nad Labem si postup vybojovali muži z Obory, dorostenci z Cítolib a děti z Domoušic ve hře Plamen. „Všem gratulujeme a přejeme ve finále hodně úspěchů,“ řekl Jiří Henc, starosta Okresního sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska. Soutěž mužů měla v sobotním dobře připraveném a zorganizovaném krajském finále zástupce z pěti okresů.

Muži z Obory předvedli nejrychlejší požární útok (24,39) a druhou nejrychlejší štafetu na 4×100 metrů. V běhu na 100 metrů s překážkami byli oborští hasiči také nejrychlejší a právem z Ústí vezou postup na republikové finále. Ženy z Obory se umístily na druhém místě. Všech sedm okresů bojovalo v kategorii dětí. V něm brali zlato malí hasiči z Domoušic. Ti byli v útoku třetí, ve štafetě 4×60 metrů druzí, ve štafetě dvojic první, ve štafetě 400 metrů a požárním útoku CTIF shodně druzí. Výsledným součtem to znamenalo zlato a postup. Dorostenci z Cítolib v soutěži obsadili druhá místa v útoku, štafetě a běhu na 100 metrů překážek, první byli v testu. Domů si přivezli zasloužený postup na republiku. Soutěž podpořil Ústecký kraj, který přispěl na nákup dresů a také poskytne příspěvek na dopravu na republikovou soutěž.

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video