Úvod   /   Zprávy   /   Svatba na rozhledně

Svatba na rozhledně

Alla Želinská 2016-06-30 11:09:00

Sto deset let starou majestátní Schillerovu rozhlednu v Kryrech si vybrali pro svůj sňatek snoubenci Milan a Petra. V pátek 24. června mladý pár na kopec nad Kryry, kde kdysi stával hrad Kozihrady, vyšlapal romanticky pěšky vzhůru po cestičce. Pak museli svatebčané vystoupat ještě také 122 schodů na vrchol rozhledny, což bylo odměněno nádherným výhledem na Doupovské a Krušné hory a České středohoří a nakonec i krásným svatebním obřadem. Ve výšce 27 metrů na ochozu věže je oddal starosta Kryr Miroslav Brda. „Na rozhledně jsem já osobně nebo místostarosta oddávali několikrát, je to spíš vzácné přání, které však plníme rádi. Jinak jsme oddávali také například na posedu, na poli, u památných stromů a kamenů, nebo dokonce i o půlnoci na Silvestra,“ prozradil Miroslav Brda. Novomanželům blahopřejeme!

Komentáře

Nabídky práce

Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video