Příprava Loun na kraj: jedna prohra, dvě výhry

Lucie Steklá 2016-08-07 01:10:00

Louny – Třetí přátelské utkání a test před nadcházející sezonou, kterou odehrají v krajském přeboru, absolvovaly Louny v sobotu, tentokrát na domácím hřišti. První přípravu v Souši Louny prohrály, druhý zápas ve Slaném vyhrály.

Proti diviznímu týmu Ostrova sehráli Lounští vyrovnaný poločas. První branku v zápase vstřelili domácí, kde se po špatné rozehrávce hostujícího gólmana prosadil M. Bednář. Do poločasu padla ještě jedna branka, a to do sítě domácích. Druhý poločas se hrál od osmdesáté minuty v režii hráčů Loun, kteří během deseti minut vstřelili sedm branek. Louny – Ostrov 8:1 (1:1). Branky: 4 x M. Lesniak, 1 x M. Bednář, D. Zícha, F. Schettl, P. Fiřt (PK).
Po první prohře v přípravě se Souší před týdnem přehráli Lounští Slaný 3:0. Po bezbrankové první půli začal soupeř ve druhé pětačtyřicetiminutovce odpadat, hosté měli více ze hry a hned třikrát skorovali. Dvakrát se prosadil Patrik Zomer, jednou Kyncl. Slaný – Louny 0:3 (0:0). Branky: 2 x Zomer, Kyncl.
Louny čeká po pádu z divize a návratu do krajského přeboru těžká sezona. Kádr se výrazně změnil. Po sezoně opustilo tým hned šest tváří. V týmu budou i nadále pokračovat Bednář, Soukup a Kučera, u kterých se hostování změnilo v přestup. Naopak nejvýraznějším příchodem je návrat střelce Michala Lesniaka. Novým hráčem je Fiřt ze Souše, v Lounech zkoušejí také Pečnera.

 

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video