Obchod stále láká zloděje

Lucie Steklá 2016-08-14 00:48:00

Hřivice – Obchod se smíšeným zbožím v Hřivicích láká zloděje. Ti jej vykradli v posledních letech už několikrát, v poslední době dvakrát. Naposledy se do obchodu někdo vloupal v květnu, minulé pondělí znovu. Policisté případy vyšetřují, po pachateli nebo pachatelích pátrají. V pondělí se do obchodu dosud neznámý pachatel vloupal brzy ráno. „Odnesl si cigarety a další zboží,“ sdělila Jaromíra Střelcová, lounská policejní mluvčí s tím, že škodu majitel přesně vyčíslí po provedené inventuře. V květnu se zloděj do obchodu vloupal o víkendu. Tehdy odcizil různé zboží, čímž způsobil škodu odhadnutou na přibližně 75 tisíc korun. V prvním případě zloději vnikli do obchodu přes střechu a probourali se do něj stropem, poté rozbili skleněnou výlohu, kterou i s lupem odešli.

Tentokrát si zloději pro přístup do prodejny zvolili rovnou krajní výlohu, kterou rozbili. V posledních letech se jedná již o několikáté vykradení této prodejny.

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video