Carwars bez větších přestupků

Lucie Steklá 2016-08-24 10:00:00

Panenský Týnec (lus, jst) Policisté během víkendu na základě zajištění veřejného pořádku, bezpečnosti v dopravě a pátrání po osobách a věcech přijali opatření s preventivním charakterem. Týkala se motoristické akce Carwars v Panenském Týnci. Akce se zúčastnili jak pořádkoví policisté, tak i policisté z dopravní služby. „Během tohoto opatření, které proběhlo od dvanácti hodin v pátek 19. srpna a skončilo ve dvě hodiny odpoledne v neděli 21. srpna, zkontrolovali policisté celkem čtyřicet osob a dvacet pět motorových vozidel,“ uvedla Jaromíra Střelcová, policejní mluvčí. Výsledkem akce je zadržení jednoho řidiče pod vlivem alkoholu, přestupek ohledně poškození vozidla, jedna dopravní nehoda a drobné incidenty. Bezpečnostní opatření se obešlo bez narušení veřejného pořádku, bez škod na majetku či újmě na zdraví osob. Z pohledu policie měla akce hladký průběh.

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video