Kvůli návštěvě prezidenta jsou zrušeny trhy venku i Adventní trh v KD

Alla Želinská 2016-11-22 12:49:00

Podbořany – Adventní trh, který byl naplánován v kulturním domě v Podbořanech na pátek 25. listopadu od 8 do 16 hodin, byl „z technických důvodů” zrušen. Své výrobky ve vestibulu kulturního domu měly představit a k prodeji nabídnout Svaz tělesně postižených, Domov pro seniory Podbořany, Domov Krajánek a jiní. „Vánoční trh ve vestibulu kulturního domu byl zrušen z provozních důvodů, a sice prezidentské návštěvy, která ten den bude v jeho blízkosti na náměstí probíhat,“ upřesnil kulturní referent města Martin Cyprian.

Rovněž tradiční páteční trhy, které se konají na Masarykově náměstí vždy v pátek od 7 do 17 hodin, byly zrušeny. „V pátek 25. 11. trhy nebudou, jsou zrušeny,“ potvrdil tajemník MÚ Podbořany Martin Gutzer. I v tomto případě je důvodem páteční návštěva prezidenta republiky Miloše Zemana, který na Masarykovo náměstí v Podbořanech za občany má dorazit zhruba ve 13.10 hodin.

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video