Jarmark přinese objížďku

Alla Želinská 2016-11-24 09:43:00

Nepomyšl – Na řidiče čeká na začátku prosince objížďka v době konání Mikulášského jarmarku v Nepomyšli. „Z důvodu konání Mikulášského jarmarku v Nepomyšli bude v sobotu 3. 12. od 11 do 19 hodin uzavřena silnice od křižovatky na Dvérce přes náves po nemovitost p. Brezániho. Objížďka povede od křižovatky na Dvérce okolo zámku a bývalé pošty směrem na Chmelištnou, dále po místní komunikaci směrem k nemovitosti p. Brezániho, kde se napojíte na komunikaci II/221 směr Podbořanský Rohozec,“ varuje starosta Nepomyšle Josef Lněníček.

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video