Obchod v Ročově vykradl 41letý muž

Lucie Steklá 2016-12-18 00:43:00

Ročov – Policistům se podařilo objasnit vloupání do prodejny smíšeného zboží v obci Ročov. K vloupání došlo na konci května a pachatel si tehdy z obchodu odnesl zboží za 55 tisíc korun. „Uvedený trestný čin má na svědomí 41letý muž z Loun. Ten násilným způsobem vnikl do obchodu a odcizil z něj vystavené cigarety různých značek., čímž způsobil vysokou. Další škodu za devět tisíc korun napáchal poškozením zařízení,“ uvedla policejní mluvčí Jaromíra Střelcová.

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Prohlídka s princeznou na zámku Stekník

Osmého května na zámku Stekník malé i velké návštěvníky provázela princezna Adélka. Seznámila je nejen s historií zámku, ale také s několika zajímavými předměty z každodenního života.

Přehrát video
Oslava 101. narozenin paní Věry Skořepové

Ve čtvrtek 8. ledna dopoledne - krátký exkurs do sto jedna let staré historie nabídl ředitel Domova pro seniory v Žatci Petr Antoni.

Přehrát video