V Žatci šlape byznys na stříbrnou medaili

Veronika Salášková 2011-10-02 00:00:00

Žatec – Žatec zabodoval a je druhým nejlepším městem pro byznys v kraji. Aspoň podle výsledků srovnávacího výzkumu. Ve srovnávacím výzkumu Město pro byznys se v konkurenci šestnácti hodnocených měst Ústeckého kraje nejlépe umístil Chomutov. Na první místo se posunul z loňského druhého a stal se tak nejlepším městem pro podnikání v kraji. Vděčí za to zejména nejlepším výsledkům v oblasti kvality veřejné správy a průzkumu mezi podnikateli. 

V rámci kvality veřejné správy se hodnotila mimo jiné kapacita mateřských škol, elektronická komunikace úřadu či výdajový deficit města. Stříbrnou si v letošním ročníku vybojoval Žatec. Zabodoval v oblasti cenových podmínek a stejně jako Chomutov i v kvalitě veřejné správy. Třetí příčku v Ústeckém kraji obsadilo Ústí nad Labem. Srovnávací výzkum Město pro byznys již čtvrtým rokem vyhodnocuje podnikatelské prostředí v 227 obcích České republiky. Obce hodnotí na základě padesáti kritérií rozdělených do šesti oblastí: podnikatelské prostředí, kvalita lokality, pracovní trh, kvalita veřejné správy, cenové podmínky a telefonický průzkum mezi podnikateli. Na jaké příčce celorepublikového žebříčku Žatec skončí, bude jasné až 24. listopadu na vyhlášení, které proběhne v Praze.

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video