Pivařům bude letos vládnout Rebelka Lenka

Veronika Salášková 2011-10-05 00:00:00

Žatec – Soutěž Miss chmele a piva v sobě spojuje dobrou chuť piva a krásu dívek, které jeho producenty – pivovary, reprezentují. Finalistky se letos, stejně jako v předchozích letech, veřejnosti představily již na začátku září na Dočesné. Nejprve degustovaly ve Chmelařském institutu, mezi třemi vzorky piva měly za úkol poznat to své. Další úkoly – technické disciplíny, pak plnily přímo na náměstí Svobody před zraky návštěvníků Dočesné. Patřilo mezi ně česání chmele na čas, tanec s korbelem piva na hlavě a čepování piva ve stáncích svých pivovarů. Body za tuto část sice byly rozdány, o vítězce soutěže se ale rozhodlo tradičně na prknech, která znamenají svět v žateckém divadle.

Minulý pátek se zde konal finálový galavečer, kde dívky měly poslední příležitost zabojovat o korunku a titul. Předvedly své volné disciplíny – mezi nejčastěji volené patřily různé styly tance, dále zahrály ve scénce, zacvičily nebo žonglovaly s koulemi. Poslední disciplínou, v níž se deset finalistek mohlo blýsknout, byla mezi pány oblíbená promenáda v plavkách. Vítězkou a Miss letošního ročníku se stala finalistka č. 7 Lenka Hovorková, která zastupovala Havlíčkobrodský Rebel. První vícemiss  se sta-la Hana Hegarová, která s číslem 3 soutěžila za Rodinný pivovar Bernard. Druhou vícemiss byla zvolena Marie Bartíková, která hájila barvy Suchdolského Jeníka. Miss Sympatie čtenářů našich novin se stala dívka s číslem 2 – Zdeňka Zavadilová, která reprezentovala Žatecký pivovar.
Večerem provázel Vladimír Hron, který se předvedl nejen v roli moderátora, ale také zpěváka a kouzelníka, v čemž konkuroval mistru světa v tomto umění – Pavlu Kožíškovi a jeho asistentce Martině Dvořákové. Ti během večera vystoupili hned dvakrát. Dále zatančila egyptský tanec s křídly skupina Bailamos. Diváci také shlédli video se záznamem soutěžních disciplín z Dočesné a z týdenního soustředění dívěk ve Spojených arabských emirátech.

Komentáře

Nabídky práce

Pragolaktos - řidič cisterny

Parkování v Blšanech u Podbořan. Nástup ihned, smlouva na dobu neurčitou, 13. plat, 5 týdnů dovolené a mnoho dalších benefitů. Požadujeme ŘP sk. C,E; střední odborné vzdělání s výučním listem, trestní bezúhonost.
Kontakt: Josef Machač
WWW: https://www.pragolaktos.cz/
E-mail: josef.machac@pragolaktos.cz


Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany - UČITEL/KA + ÚDRŽBÁŘ

Přijmeme do pracovního poměru UČITELE EKONOMICKÝCH PŘEDMĚTŮ, UČITELE ODBORNÝCH PŘEDMĚTŮ, UČITELE ODBORNÉHO VÝCVIKU, ÚDRŽBÁŘE - ELEKTRIKÁŘE. Nabízíme stabilní zaměstnání + mnoho benefitů.
Kontakt: Ing. Šárka Fenclová
Tel.: 4150237710
WWW: https://www.gsospodborany.cz/volna-mista/
E-mail: ekonom@gsospodborany.cz


ÚČETNÍ - paveldvorsky.cz s.r.o. Žatec

Přijmeme účetní, praxe 5 a více let, nástupní plat 30.000 - 38.000 Kč. Benefity: penzijní připojištění, služební telefonní číslo, stravenkový paušál, možnost práce na home-office.
Kontakt: Ing. Pavel Dvorský Ph.D.
Tel.: 415210415
WWW: https://paveldvorsky.cz/
E-mail: info@paveldvorsky.cz


ZÁSTUP DO RECEPCE, PRÁDELNY - Domov pro seniory v Žatci

Práce na DOHODU O PROVEDENÍ PRÁCE, vhodné i pro příjemce důchodu.
Kontakt: Ing. Eva Hajná
Tel.: 739 429 601
E-mail: hajna@dpszatec.cz


ELEKTROMONTÉR - HANZL ŽATEC

Požadavky: USO/SŠ vzdělání elektrotechnické, ŘP sk. B (B+E) Nabízíme: hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, dobré finanční ohodnocení, 13. plat + prémie, příplatky za práci o víkendech, příspěvky na penzijní připojištění, pojistku proti škodě způsobené zaměstnavateli a další benefity.
Kontakt: Petr Hanzl
Tel.: 775 234 861
WWW: https://montaze-elektro.cz/
E-mail: hanzl@montaze-elektro.cz

Poslední videa

Trénink malých tenistů na kurtech v Podbořanech

Takto se rozcvičují na tréninku tenisové naděje v Podbořanech. Každý čtvrtek od 16 hodin ;-)

Přehrát video
Ilustrátorka Ivona Knechtlová zavítala do žatecké knihovny

Piknik v režii Knihomolíků - tentokrát s ilustrátorkou nejen dětských knih, Ivonou Knechtlovou. 17. 5. odpoledne nechybělo čtení z knížky, workshop, ztvárnění svých snů...

Přehrát video