Vstupné na věž podraží

Dana Studničková 2011-05-16 00:00:00

Louny – Jednotné vstupné na věž chrámu sv. Mikuláše v Lounech ve výši 10 korun se stalo minulostí. Městští radní schválili zvýšení na 20 korun pro dospělé, a ponechali 10 korun pro děti od 6 do 15 let, studenty, důchodce nad 65 let a držitele karet 3K a ZTP/P. Zdarma si mohou výhled užít děti do 6 let.

Městské informační středisko připravilo pro turisty i příjemná překvapení. Dětský propagační materiál s názvem Poznej s námi Louny. Je doplněn o pexeso s motivy města, omalovánku a úkol. Jeho splnění ocení pracovníci střediska speciální plackou. Pro cyklisty je připraven energetický nápoj s motivem města Loun. Další novinkou je zapojení se do projektu návštěvnické turistické 3K karty, které funguje jako souhrnná vstupenka do těch nejatraktivnějších památek, aquaparků, lanovek a dalších zařízení. Aby mohlo město takto podnikat, muselo si zažádat o zřízení živnostenského oprávnění pro předmět podnikání výroba, obchod a další.
Městské informační středisko uspělo v žádosti o vydání druhé turistické známky v Lounech, s motivem chrámu sv. Mikuláše. Vydání takové známky probíhá složitým procesem, kdy samotní turisté hlasují na webových stránkách turistických známek o vydání či nevydání známky. Poté ještě známku posuzuje zvláštní komise. Navržená známka úspěšně tímto procesem prošla a v nejbližší době bude k dispozici v Městském informačním středisku.

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video