Žatecké náměstí Poperinge září novotou

Markéta Chalupová 2017-08-17 14:27:00

Žatec (mch) Rekonstrukce žateckého náměstí Poperinge je již u konce. Jeho prostory nově zdobí konstrukce připomínající chmelnici a dlouhá léta zanedbávaný prostor září novotou. Práce na náměstí Poperinge již pomalu končí, zbývá jen doplnit zeleň podle představ architektů.

Osazeny jsou již nové lavičky, odpadkové koše i lampy veřejného osvětlení. Střed náměstí pak zdobí umělecké dílo znázorňující chmelnici, které nahradilo původní sochu z pískovce.  Velkou změnou prošel i povrch náměstí, kdy starý rozpraskaný asfalt nově nahradila zámková dlažba, stejně tak jako část chodníku v ulici Bratří Čapků. Novinkou je pak místo vyhrazené pro vánoční strom, který by měl ve vánočním čase nově náměstí ozářit, nejen za tímto účelem je přichystán zasouvací sloupek s rozvody elektřiny.  Práce začaly letos na jaře a město vyšla rekonstrukce Poperinge na více než šest a půl miliónu korun a podle dosavadních ohlasů jí mnozí Žatečané považují za velmi zdařilou.

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video